Het APEC team

Raad van bestuur

 

Voorzitter
Mr. Marc Van Peel – President van het Havenbedrijf Antwerpen; Schepen van Haven, Industrie en Werk van de stad Antwerpen

Managing Director
Mr. Kristof Waterschoot

Bestuurders
Mr. Jacques Vandermeiren – C.E.O van het Havenbedrijf Antwerpen
Mr. Paul Valkeniers – C.E.O. van CEPA (Centrale der Werkgevers aan de Haven van Antwerpen)
Mr. Luc Arnouts – Directeur Internationale Netwerken van het Havenbedrijf Antwerpen
Mr. Geert Van Cappellen – Managing Director van FITA, Vlaamse Overheid, Dept. Mobiliteit en Openbare Werken

Mr. Kristof Waterschoot

Managing Director

apec@portofantwerp.com
+32 3205 2322

Mrs. Nancy Leyman

Personal Assistant van de Managing Director

nancy.leyman@portofantwerp.com
+32 3229 6816

Mrs. Vanessa Fernandez

Finance & Project Executive & Key Account Latin America & Middle East & Iran

vanessa.fernandez@portofantwerp.com
+32 3205 2460

Mrs. Sophie Van de Poel

Communications & Project Executive & Key Account South East Asia & Indian Subcontinent

sophie.vandepoel@portofantwerp.com
+32 3229 7017

Mrs. Houda Yachou

Project Executive

houda.yachou@portofantwerp.com
+32 3205 2252

Mrs. Anouk Dergent

Project Executive & Key Account North Africa

anouk.dergent@portofantwerp.com
+32 3205 2249

Mrs. Szu-Ai Wu

Project Executive & Key Account P.R. China and Taiwan

szu-ai.wu@portofantwerp.com
+32 3229 71 73

Mrs. Daria Lansink

Project Executive & Key Account Eastern Europe, Black Sea and Turkey

daria.lansink@portofantwerp.com
+32 3205 2181

Mrs. Ann Huysentruyt

Project Executive & Key Account Africa

ann.huysentruyt@portofantwerp.com
+32 3205 2177

APEC gidsen

Voor de begeleiding van de groepen tijdens bedrijfsbezoeken, vertrouwt APEC op de APEC gidsen Frans Verbeke, Jan Van Noten, Koen Cassiers, Ludo Cami en Dirk Brentjens.

Experten

APEC kan rekenen op de medewerking en expertise van een groot aantal port professionals voor de invulling van de programma’s (zowel in België als in het buitenland).