Het APEC team

Raad van Bestuur

Voorzitter

Mr. Marc Van Peel – Voorzitter Havenbedrijf Antwerpen, Antwerpse Schepen van Haven, Industrie en Werk

Afgevaardigd bestuurder

Mr. Kristof Waterschoot

Bestuurders

Mr. Jacques Vandermeiren – Afgevaardigd bestuurder Havenbedrijf Antwerpen
Mr. Paul Valkeniers – Afgevaardigd bestuurder CEPA (Centrale der Werkgevers aan de Haven van Antwerpen)
Mr. Luc Arnouts – Chief Commercial Officer Havenbedrijf Antwerpen
Mr. Geert Van Cappellen – Managing Director FITA, Vlaamse Overheid, Dept. Mobiliteit en Openbare Werken

Mr. Kristof Waterschoot

Managing Director

apec@portofantwerp.com
+32 3205 2322

Ms. Nancy Leyman

Personal Assistant van de Managing Director

nancy.leyman@portofantwerp.com
+32 3229 6816

Mrs. Christel Van Leekwijk

Financial Executive

christel.vanleekwijk@portofantwerp.com
+32 3229 6761

Ms. Sophie Van de Poel

Communicatie & Project Executive - Key Account India, Indonesië en Nigeria

sophie.vandepoel@portofantwerp.com
+32 3229 7017

Ms. Vanessa Fernandez

Finance & Project Executive - Key Account Brazilië, Marokko en Taiwan - Key Account Blue Collar

vanessa.fernandez@portofantwerp.com
+32 3205 2460

Ms. Lea Colakovic

Project Executive - Key Account Zuid Afrika

lea.colakovic@portofantwerp.com
+32 3205 2059

Mrs. Houda Yachou

Project Executive - Key Account Guinée en Agerije

houda.yachou@portofantwerp.com
+32 3205 2252

Mrs. Anouk Dergent

Project Executive - Key Account Filipijnen

anouk.dergent@portofantwerp.com
+32 3205 2249

Ms. Szu-Ai Wu

Project Executive - Key Account China

szu-ai.wu@portofantwerp.com
+32 3229 7173

Ms. Nyota Janssen

Project Executive

nyota.janssen@portofantwerp.com
+32 3205 2306

APEC gidsen

Voor de begeleiding van de groepen berust APEC zich op de bekwame havengidsen Frans Verbeke, Jan Van Noten, Koen Cassiers, Ludo Cami en Dirk Brentjens.

Experten

Naast het vaste team, kan APEC steeds rekenen op de steun en expertise van een groot aantal professionals uit de havenwereld.
Deze experts hebben een uitgebreide kennis van het havengebeuren en zetten zich in voor de uitwerking van de verschillende programma’s die binnen hun vakgebied vallen, zowel in België als in het buitenland.